Jdi na obsah Jdi na menu

Dobrovolníci v naší škole

Naší škole se podařilo zapojit do programu Evropské Unie Mládež v akci, a to v akci Evropská dobrovolná služba. V roce 2014 na tento program neformalního vzdělávání navázaly aktivity v ráci programu Erasmus+ financovaném Evropskou Unií.

Naše škola funguje jako hostitelská organizace tzn. že můžeme u nás hostit mladé dobrovolníky z celé Evropy i některých mimoevropských zemí.

Evropská dobrovolná služba umožňuje mladým lidem zapojit se individuálně nebo ve skupinách do dobrovolnických projektů konaných v zemích EU a v partnerských zemích. Více informací lze získat na www.naerasmusplus.cz

Dobrovolnící, program Mládež v akci financovaném Evropskou Unií, školní rok 2013/2014

 

Dobrovolnice, program Erasmus + financovný Evropskou Unií, školní rok 2014/2015

Erasmus+

 

Ke stažení:

Dobrovolníci, program Mládež v akci financovaném Evropskou Unií, školní rok 2013/2014 (doc)

Dobrovolnice, program Erasmus + financovný Evropskou Unií, školní rok 2014/2015 (doc, pdf)