Den otevřených dveří

Dobrý den, těší nás zájem o naši školu.Ne všichni znáte naši školu blíže, proto bychom vás pozvali na Den otevřených dveří 4. 4. 2024 (od 7 do 16 hodin). Jsme škola pro téměř všechny děti, ne tolik již pro všechny rodiče. Je třeba se školou souznít, pochopit její preference, které se promítají do výuky a školních akcí, což v důsledku formuje v mnoha směrech vaše dítě, možná i vás. 

Do školy se hlásí zpravidla více dětí, než můžeme přijmout. Kdo preferuje výkon před osobnostním rozvojem, kdo má dítě raději s úzkostí doma, než by jej poslal na vícedenní akci se školou, kdo dá spíše na pohledy a hodnocení lidí, které mají oči "tradiční" konzervativní školy, ten by se u nás jako rodič necítil dobře. O tom všem si můžeme pohovořit v rámci Dne otevřených dveří. Můžete se přijít podívat na průběh výuky jakéhokoliv ročníku, diskutovat s pedagogy, ptát se na cokoliv, abyste se vše, co vám není jasné, uspokojivě dověděli. 

Setkání se mnou, jako s ředitelem, ten den bude možné od 14 hodin. Prosím, dejte mi vědět, kdo byste měl zájem si se mnou pohovořit. Rád bych si s vámi ujasnil vše, aby nic nebránilo mít u nás ve škole po 9 let spokojeně se vzdělávané dítě se zázemím spokojených rodičů.Buďte zdrávi a s pozdravem 

V. Halík